Idris Mustafa Kasap

İdris Mustafa Et ve Gıda Pazarlama Ltd. Şti.

Et ve et ürünleri hayatımızın vazgeçilmez besin kaynakları arasında yerini almış durumdadır. İdris Kasap olarak bu ihtiyacınıza steril ve daha ekonomik olarak ulaşmanızı sağlamaktayız. İdris Kasap; Türk Besin Kodeksine uygun olarak Üretim Aşamasından başlayarak, kesim ve satış aşamasına kadar titizlikle hijyenik kurallara uyularak sofralarınıza kadar ulaştırmaktayız.Özel Besi Üretimimiz ile sofralarınıza 1.kalite ürünleri sunmayı misyon edinerek, özel siparişlerinizi özenle hazırlayıp teslim etmekteyiz. Tüm ürünlerimiz İslami Şartlara Uygun olarak üretilip, kesimi yapılmaktadır.

Story-01 Story-02
Story-03

Idris Mustafa Kasap

İdris Mustafa Kasap satmış olduğu ürün gamındaki ürünlerinin belirli bir kısmını kendi besi çiftliğinde, bir bölümünü de Balıkesir, Çanakkale, Trakya Yörelerindeki üretim yapan seçkin çiftliklerden temin etmektedir. Üretim ve kesim aşamalarının her kademesi veteriner hekim kontrolünde yapılmaktadır.

Tarihçemiz

İDRIS MUSTAFA ET VE GIDA PAZARLAMA LTD. ŞTI.


1948 yılında İdris Ersoy tarafından kurulan İdris Kasap; hayatımızın vazgeçilmez besin kaynaklarından olan et ve et ürünlerine sağlıklı ve daha ekonomik ulaşılmasını kendine misyon edinerek ticaret hayatına başlamıştır. Bu süre içinde Kadıköy, Şaşkınbakkal semtinde ünlü İdris Kebapçılığı faaliyete geçirerek Anadolu Yakasında kebap sektöründe ilklerin arasında yer almıştır. İdris Ersoy 49 yıl boyunca kalite ve hijyen prensiplerinden ödün vermeden ticaret hayatına devam edip, bu misyonu bir sonraki kuşağa taşıyıp bayrağı oğlu Mustafa Şahin Ersoy’a devretmiştir.1993 yılında firmamızın ünvanını İdris Mustafa Et ve Gıda Pazarlama Ltd. Şti. olarak değişerek Mustafa Şahin Ersoy yönetiminde faaliyet göstermeye devam etmektedir.
Firmamız et ve et ürünlerinde, Türk Besin Kodeksine uygun olarak; üretim aşamasından başlayarak, kesim ve satış aşamasına kadar olan bütün evrelerde hijyenik kurallara titizlikle uyarak sofralarınıza kadar ulaştırmayı görev edinmiştir.İdris Mustafa Kasap satmış olduğu ürün gamındaki ürünlerinin belirli bir kısmını kendi besi çiftliğinde, bir bölümünü de Balıkesir, Çanakkale, Trakya Yörelerindeki üretim yapan seçkin çiftliklerden temin etmektedir.

Üretim ve kesim aşamalarının her kademesi veteriner hekim kontrolünde yapılmaktadır.Kasaplık ve hayvancılıkta 63 yıllık deneyimi ile İdris Mustafa Kasap sahip olduğu tecrübeli kadrosu ve üretim, sağlık ve yeterlilik sertifikasyonları ile faaliyetlerine devam ederek herkese ucuz ve kaliteli ürün teminini, sizlerin de takdirleri ile daha uzun yıllar boyunca en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.Kesimlerimiz İslami Şartlara uygun olarak ürünlerimizin bir bölümü Etsan A.Ş. (Apikoğlu) Tesislerinde, bir bölümü de Marmara Bölgesindeki kombinalarda yapılmaktadır. Kesimlerden sonra etlerimiz yine bu tesislerde dinlendirilerek satışa sunulmaktadır.